Informacje o Nas

O2 Studio to wyjątkowe miejsce na mapie Bydgoszczy, gdzie nasi doświadczeni terapeuci wspierają całe rodziny w osiąganiu zdrowia i dobrostanu. Nasza placówka oferuje szeroki zakres usług fizjoterapeutycznych i sensorycznych, zapewniających kompleksową opiekę zdrowotną.

Pragniemy podzielić się z państwem cudownym miejscem jakie stworzyliśmy z myślą o rodzicach i ich dzieciach.

Połączyliśmy pod jednym dachem dwie wspierające się działalności, dedykowane tym samym odbiorcom, czyli całym rodzinom. Wszystkim pokoleniom.

W jednym miejscu zapewniamy opiekę wielospecjalistyczną, co jest gwarancją trafnie postawionej diagnozy.

Nasi specjaliści wspierają kompleksowo rodziny przy różnych zaburzeniach rozwoju dzieci (w tym zaburzeniach odżywiania, rozszerzaniu diety, problemami z aparatem mowy etc.), dzięki współpracy zapewniają najlepsze wsparcie w leczeniu pacjenta.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo również zajęcia grupowe ogólnorozwojowe , które mają istotny wpływ na prawidłowy rozwój dzieci, ale są także świetną formą na wzmacnianie więzi rodzic-dziecko.

Oferujemy również zabiegi z fizjoterapii oraz rehabilitacji, nasza placówka mieści się w dogodnym miejscu w centrum Bydgoszczy.

Oferujemy profesjonalne sesje fizjoterapii, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów, oraz innowacyjne podejście do terapii sensorycznej, które wspiera rozwijanie zmysłów i integrację sensoryczną.

Nasze przyjazne i komfortowe wnętrza oraz zaangażowany zespół terapeutów sprawiają, że nasi pacjenci czują się mile widziani i wspierani. Zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu fizjoterapii i sensoryki, gdzie dbamy o całe rodziny i pomagamy w osiąganiu zdrowia i harmonii.

Nasz zespół

Specjalista Fizjoterapii
dr Adam Ochociński

Fizjoterapeutka wady postawy
mgr Aleksandra Białkowska

Fizjoterapeutka pediatryczna
mgr Aleksandra Marianowska

Instruktorka jogi dla dzieci
Katarzyna Frankowska
(licencjonowany instruktor hatha jogi)