Melomuzyka dla Smyka

Do zajęć ogólnorozwojowych zdecydowanie trzeba zaliczyć zajęcia umuzykalniające. Dźwięk i muzyka są bardzo ważną częścią rozwoju dziecka. Zobacz naszą pełną listę zajęć dla najmłodszych dzieci.

Bez wątpienia, nie można zapominać o zajęciach umuzykalniających, gdy mówimy o zajęciach ogólnorozwojowych! Muzyka to kluczowy element w rozwoju dziecka.

Dźwięk i melodia mają ogromne znaczenie dla rozwijającego się umysłu dziecka. Zajęcia umuzykalniające są nieodzownym składnikiem jego wszechstronnego rozwoju.

Czy jest coś bardziej inspirującego niż dźwięki, które otwierają wyobraźnię i pobudzają zmysły? Zajęcia umuzykalniające to doskonały sposób na rozwijanie muzycznych zdolności i ogólnego rozwoju dziecka.

Muzyka to magiczne narzędzie, które pobudza zmysły i wpływa na rozwijający się umysł dziecka. Zajęcia umuzykalniające nie tylko dostarczają radości, ale także wspomagają wszechstronny rozwój najmłodszych.

Melodia, dźwięk, muzyka, pełni ważną funkcje w rozwoju dziecka.

Zajęcia umuzykalniające będą procentowały przez całe życiu. Stymulacja rozwoju muzycznego, słuchu, poczucia rytmu wspiera rozwój mowy, kształtuje wrażliwość, pobudza wyobraźnię, a także rozwija umiejętności społeczne.

Na zajęcia zapraszamy Maluchy już od 6m.ż., a jeśli widzicie gotowość u swojego dziecka zapraszamy młodsze niemowlaki. Na zajęciach będziemy śpiewać, słuchać muzyki, wydobywać dźwięki z różnych przedmiotów jak i z instrumentów, będziemy tańczyć, bujać się, skakać i kicać, a nawet czasem będziemy tworzyć muzykę.